NASI TRENERZY

Tomek Błasik

Cześć ! Nazywam się Tomek Błasik. Boks jest moją pasją i niekończącą się przygodą dlatego postanowiłem utworzyć projekt – Boksuj Warszawo.

Zacząłem nietypowo jak na późniejszego sportowca a obecnie trenera ponieważ… chciałem zrzucić zbędne kilogramy 😉 Cel osiągnąłem, a dzięki moim pierwszym trenerom Robertowi Brylowi i Leszkowi Wiśniewskiemu, boks ze świetnego narzędzia do spalania kalorii przemienił się w moją życiową pasję.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Już w czasie studiów zawodowo zacząłem prowadzić zajęcia z boksu łącząc to razem ze startami w zawodach.

Na ringu stoczyłem kilkadziesiąt pojedynków w boksie amatorskim oraz kick-boxingu. Kilkukrotnie walczyłem na zawodach rangi mistrzowskiej, zdobywając m.in. brązowy medal MP. Trenowałem i sparowałem z wieloma utytułowanymi zawodnikami sportów walki.

Do zobaczenia na zajęciach. Boksuj Warszawo !

Klaudia Jackiewicz

Czołem! Nazywam się Klaudia Jackiewicz. Ponad połowę życia jestem związana z aktywnością fizyczną, dzięki czemu obecnie jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

 

Swoją sportową historię rozpoczęłam w wieku 7 lat, kiedy mama zapisała mnie na treningi gimnastyki artystycznej i akrobatyki sportowej w warszawskim Pałacu Młodzieży.

 

Po 10 latach – zupełnie przypadkiem 😉 – trafiłam pod skrzydła klubu bokserskiego Knockout Gym Bielany i tak rozpoczęła się moja przygoda z „szermierką na pięści” która trwa do dziś… To tam otrzymałam szkołę pokory i dyscypliny pod okiem Trenera Jacka Dąbrowskiego, dzięki któremu mogłam stoczyć zacięte walki krajowe i międzynarodowe.

Aktualnie spełniam się jako Trener Akrobatyki i Fitnessu sportowego, Samoobrony, Instruktor snowboardu, a także Skoczek spadochronowy.

 

Wszystkie warszawskie Syrenki zapraszam na treningi aeroboxingu oraz treningi indywidualne 🙂

Scroll to Top